Fundació ADSIS

C. Lugo, 61 08032 Barcelona
adsis@xarxaomnia.gencat.cat
Tel. 933577575

Centre Cultural Artur Bladé i Desumvila

Carrer d'Antoni Gaudí, 1 43747 Benissanet
rmartinez@benissanet.cat
Tel. 977 40 79 15

Centre Penitenciari Lledoners

Ctra C55 km37 08250 Sant Joan de Vilatorrada
informatica.alfabetitzacio@andromines.net
Tel. 936930728

Telecentre Marçà

Pç. de les Arenes, 1 43775 Marçà
aj.marca@altanet.org
Tel. 977 17 80 00

Punt TIC - Biblioteca Municipal de Llorenç del Penedès

C/ Mestre González, 6 43712 Llorenç del Penedès
joventut@llorenc.cat
Tel. 977 67 86 90

Punt Òmnia Santa Coloma de Cervelló

Can Baruta Carrer Lluís Pascual Roca, 2-4 08690 Santa Coloma de Cervelló
colomac@xarxaomnia.gencat.cat
Tel. 93 634 08 02 (extensió 105)

CFA Teresa Mañé

Carrer de la Unió, 81, Baixos 08800 Vilanova i la Geltrú
a8057163@xtec.cat
Tel. 938933749

Punt Òmnia Isona Conca Dellà

Plaça Bisbe Badia, 1 25650 Isona i Conca Dellà
isona@xarxaomnia.gencat.cat
Tel. 973 66 40 14

Punt de Dinamització Tecnològica Sucs

Plaça de la Constitució, 9 25113 Lleida
telecentresuchs@lleida.org
Tel. 973748363

Punt de Dinamització Tecnològica Raïmat

Carrer Major de Raïmat, 15 25111 Raïmat
telecentres@paeria.cat
Tel. 973724094

Lleida Jove - La Palma

C/ La Palma, 6-10 25002 Lleida
lleidajove@paeria.cat
Tel. 973700666

Punt TIC d'Alcanó

C. Major, 13 25162 Alcanó
ajuntament@alcano.ddl.net
Tel. 973136500

Punt Òmnia Torrelles de Llobregat

Parc de Can sostres, Masoveria de Can Sostres, 1r pis 08629 Torrelles de Llobregat
torrelles@xarxa-omnia.org
Tel. 936890291

Telecentre de La Torre de l'Espanyol

Carrer de Balmes, 36 43792 Torre de l'Espanyol, la
biblioteca@torredelespanyol.org
Tel. 977 406 590

Telecentre Centre Cívic Malgrat

Carrer del Segre, 1 08380 Malgrat de Mar
ccm@ajmalgrat.cat
Tel. 93.761.98.13

Casal de Gent Gran de Tortosa

Carrer d'Alfara, 27 43500 Tortosa
tortosa@xarxaomnia.gencat.cat
Tel. 977502300

Punt TIC Telecentre Roquetes

Carrer Canal, 11 43520 Roquetes
joventut@roquetes.cat
Tel. 977501511

Punt Òmnia Solsona

C/ Alcalde Moles, 30 25280 Solsona
solsona@xarxaomnia.gencat.cat
Tel. 973481886

Punt Omnia Gao Kaló (FAGIC - Federació d'Associacions Gitanes de Catalunya)

C/ Mare de Déu dels Desemparats, 5 baixos 08012 Barcelona
gaokalo@xarxaomnia.gencat.cat
Tel. 93 165 02 61

Punt Òmnia Sant Vicenç dels Horts

Albacete 12-18 08620 Sant Vicenç dels Horts
ccsantvicenc@xarxaomnia.gencat.cat
Tel. 936723132

Centre Cultural Gitano La Mina

C/Llevant, 1, baixos 08930 Sant Adrià de Besòs
ccg_lamina@xarxaomnia.gencat.cat
Tel. 934626621

Punt TIC - Biblioteca Mestre Martí Tauler

Aribau, 5 08191 Rubí
b.rubi.mmt@diba.cat
Tel. 93 699 84 53