Biblioteca Municipal de la Nou de Gaià

Carrer del Castell, 8 43763 Nou de Gaià, la
bibliotecapunttic@gmail.com
Tel. 977 65 57 86

Centre d'Iniciatives Locals

C. Tarragona, 40 17005 Girona
labgi@ajgirona.cat
Tel. 972 104 316

Punt TIC - Bilbioteca Just M. Casero

Pl. de l'Om, 1 17007 Girona
bibliojcasero@ajgirona.cat
Tel. 972 21 13 70

Centre Cívic Pedret

C. Pedret, 152 17007 Girona
ccpedret@ajgirona.cat
Tel. 972 205 244

Telecentre del Centre d'Empreses la Ribera (subseu del Telecentre de la Ribera d'Ebre)

Carrer Tallers, 2. Polígon Industrial la Devesa 43750 Flix
telecentre@flixgie.cat
Tel. 977044770

CTIC Montblanc Digital

C. Poblet i Teixidó, 10, 2ª planta 43400 Montblanc
montblancdigital@montblanc.cat
Tel. 977926910

Punt TIC - Pallejà

Avinguda Prat de la Riba, 27 08780 Pallejà
adel.palleja@palleja.cat
Tel. 936631540

Punt Òmnia Centre Cívic Valls

Carrer Sant Pere, 2, 43800 43800 Valls
valls@xarxaomnia.gencat.cat
Tel. 977 60 98 49

Telecentre de la Palma d'Ebre

Carrer Major, 11 43370 Palma d'Ebre, la
administracio@palmadebre.cat
Tel. 977819064

Punt Tic Freginals

C. Major, 11 43558 Freginals
smiralles@freginals.altanet.org
Tel. 977572789

Punt TIC - Biblioteca Municipal de Manlleu BBVA

C/ del Pont, 16-18, 2a planta 08560 Manlleu
b.manlleu@diba.cat
Tel. 93 851 14 86

Biblioteca Josep Avinyó

Carrer del Riu, s/n (Casal Cultural) 43748 Ginestar
telecentre-ginestar@riberaebre.org
Tel. 977 40 90 32

Punt TIC de les Homilies d'Organyà

Plaça de les Homilies, s/n 25794 Organyà
ajuntament@organya.cat
Tel. 973 38 20 02

Punt TIC - Biblioteca de Can Llaurador

Av. José Roca Suárez-Llanos, 40 08329 Teià
b.teia@diba.cat
Tel. 93 555 01 04

Sala TIC C.C.Calisay

Riera Pare Fita, 31, edifici Calisay 08350 Arenys de Mar
saurimh@arenysdemar.cat
Tel. 937924188

Biblioteca de Palafrugell

Carrer de Sant Martí, 18 17200 Palafrugell
biblioteca@palafrugell.cat
Tel. 972 30 48 09

Punt TIC Argentona

Carrer d'Enric Granados, 5 08310 Argentona
pij@argentona.cat
Tel. 93 797 49 00

Biblioteca Josep Lladonosa i Pujol

Plaça de Peretó, 1 25125 Alguaire
biblioteca@alguaire.cat
Tel. 973 75 68 16

Punt TIC - Biblioteca Municipal de l'Albi

Avinguda de les Garrigues, s/n 25450
ajuntament@albi.cat
Tel. 97 317 50 04 ext. 1

Punt TIC Massalcoreig

Pç. de l'Església, s/n 25184 Massalcoreig
mvalles@massalcoreig.cat
Tel. 973 793 601

Punt TIC d'Esterri d'Àneu

Plaça de la Closa, 1 25580 Esterri d'Àneu
biblioteca@esterrianeu.cat
Tel. 973 626 532

Punt TIC de Sant Martí Sesgueioles

Plaça de l'Ajuntament, 1 08282 Sant Martí Sesgueioles
st.martises@diba.es
Tel. 938681122

Espainternet del Mercat de Sant Joan

C. de Blasco de Garay, 19 08202 Sabadell
Tel. 937453301